logo

+421 911 30 07 36   Recepcia (non stop)
 • Ubytovanie
 • Spoločenské akcie a Školenia
 • Reštaurácia
 • Voľný čas a relax
 • Cenník
 • Galéria
 • Kontakt

Ubytovanie

Hotelové izby
Hotel ponúka ubytovanie v dvoch jednolôžkových izbách, štrnástich dvojlôžkových izbách a troch apartmánoch. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou, sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou, TV, rádiom, bezplatným WiFi pripojením na internet a telefónom. Samozrejmosťou je chladnička s minibarom. V cene izby sú zahrnuté raňajky.


Izba Lux
Priestranná jednolôžková alebo dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou vybavenou sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Časť izieb LUX má balkón alebo francúzske okno. K vybaveniu izby patrí satelitná TV s LCD televízormi, DVD prehrávač na požiadanie, rádio, telefón, trezor na požiadanie, wifi pripojenie na internet, minibar.
 • satelitná TV s LCD televízorom
 • trezor
 • wifi pripojenie
 • minibarIzba Štandard
Dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou vybavenou sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.


Suita Junior
Priestranná trojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou vybavenou vaňou alebo sprchovacím kútom.

Každá z našich voľných izieb je pripravená na ubytovanie nových hostí od 14,00 hod. V deň odchodu je Vám izba k dispozícii do 10,00 hod. V prípade, že ste si Váš odchod naplánovali na neskoršiu hodinu, požiadajte na Recepcii možnosť úschovy batožín.

Občiansky preukaz / cestovný pas,  ktorý ste odovzdali na recepcii Vám bude po zapísaní do zákonom stanovenej evidencie vrátený.

Hotelový preukaz slúži ako Vaša identifikácia v priestoroch hotela.

VYBAVENIE IZIEB

Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľnou, sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou a TV. K základnému vybaveniu izby patrí aj minibar. V minibare sú pre Vás pripravené nealkoholické a alkoholické nápoje a sladkosti. Pri odchode prosím spotrebu zapísanú na odpisovej karte odovzdať na recepcii za účelom úhrady. Cenník nápojov a pochutín je uvedená na odpisovej karte.Bezplatné pripojenie na internet je možné cez WIFI.

KĽÚČ OD HOTELOVEJ IZBY

Od každej izby dostanú naši hostia jeden kľúč. Hostia sú povinní  pri každom opustení izby odovzdať kľúč  na recepcii. Zabránite tak zbytočným nedorozumeniam. V prípade straty kľúča Vám bude pridelený náhradný kľúč.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Hotel Stofing ponúka svojim hosťom možnosť posedieť si v hotelovom bare s biliardom, v lobby a hotelovej reštaurácii.

RECEPCIA

Nachádza sa priamo v hotelovej hale. Prevádzka recepcie je nepretržitá - 24 hodín denne. Slúži hosťom ako informačné stredisko hotela.

HOTELOVÉ PARKOVISKO

Priamo pred vstupom do hotela sa nachádza neplatené, nestrážené parkovisko. Hotelovým hosťom je k dispozícií i parkovisko kontrolované kamerovým systémom s uzamykateľnou vstupnou bránou, ktorá je otvorená denne od 6:00 do 22:00 hod.

STORNOVANIE UBYTOVANIA

Storno poplatok za zrušenie rezervácie v čase kratšom ako 24 hodín pred dohodnutým termínom, je v sume ceny za 1 noc.

 VIRTUÁLNA PREHLIADKA HOTELA
Prezrite si virtuálnu prehliadku Hotela Stofing
© Všetky práva vyhradené - www.stofing.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stofing.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies